S.S.S

Araç kiralama hizmetini +90 850 808 56 46 numaralı çağrı merkezimizden arayarak kolayca yapabilirsiniz.
Talep ettiğiniz araç ile ilgili sözleşme yapıldıktan sonra merkez ofisimizden aracınızı teslim alabilirsiniz. Ofisimize gelemediğiniz durumlarda aracınızı bulunduğu noktaya biz teslim edebiliriz.
Günümüzde bir çok firma araçları satın alarak; bu araçların motorlu taşıt vergileri, ÖTV, Plaka Masrafları Noter Masrafları Bakım-Onarımı, Trafik Sigortası, Kaskosu ve muayenesi, kış lastiği gibi zorunlu yükümlülük ve uygulamalarıyla uğraşmak yerine filo kiralama hizmeti veren firmalardan bu araçları kiralayarak yönetim kolaylığı, zaman açısından ve mali açıdan avantajlar sağlamaktadır. Operasyonel kiralamayı tercih eden firmalar aylık sabit ödemelerle yıllık giderlerini net olarak hesaplayıp öngörebilirler Araçları satın aldıklarında ise bir seferde nakit çıkışı yapmak zorunda kalırken, veya banka kredisi kullandığınızda faiz yüküne girerler. Filo kiralamada ise aylık sabit ücretler ödeyerek finansal yükten kurtulur ve bu bütçeleri etkilenmez. Her ay düzenlenen kira faturalarını tek seferde gider olarak kurumlar vergisi matrahından indirebilir. Firmalar Araçları satın aldığında KDV bedeli maliyete ilave edilir, İndirilecek KDV olarak kullanım söz konusu olmaz. Filo kiralama durumunda ise kira faturasında yer alan KDV?nin tamamı indirilecek KDV olarak kullanılır. KDV indiriminden faydalanmış olur. Araç Kira ödemeleri mali borçlar arasında gözükmediğinden yani bilançoda pasifte yer almadığından bilançonuz güçlü görünür ve kredi imkanlarından etkilememektedir. Bu da şirketler açısından çok önemlidir. Aracın dönem sonu ikinci el değer riskinden ve kaygısından da kurtulmuş olurlar.
Türkiye genelinde anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik bakım hizmeti alınabilir. Türkiye çapında yaygın servis ağına sahip lastik üreticileri ile yapılan anlaşmalar sayesinde, belirlenen kilometrelerde mevsimsel olarak lastik ihtiyacınızı herhangi bir bedel ödemeden değiştirilir. Ayrıca yine ücretsiz olarak lastik saklama hizmetinden faydalanabilir. Aracın çalınması, kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde yerine 48 saat içinde sözleşmede belirtilen çerçevede muadil bir araç, ikame olarak verilmektedir. Dilerseniz periyodik bakımı için aracı bulunduğu yerden alıp bakımı yapıldıktan sonra tekrar aynı ve/veya dilediğin adres teslimi için sözleşme şartları dahilinde vale hizmetinden faydalanabilirsiniz. Lo&Go A.Ş İletişim Merkezi ile 7/24 Acil Yol Yardım Hizmeti OGS/HGS Yönetimi ve Yakıt Yönetimi hizmeti de ayrıca da sunulmaktadır.
´Yüksek kalite standartları, güçlü finansal yapısı,sektör deneyimi, gelişmiş teknolojik altyapısı, müşteri odaklı hizmet anlayış ve Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla fark yaratır.

Formu Doldurun
Hemen Sizi Arayalım

Firmamız sizinle iletişime geçerek aracanızı en hızlı şekilde teslim almanızı sağlayacaktır.

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.